Kontakt

NAPISZ
DO NAS

Administratorem danych osobowych są, działające wspólnie jako współadministratorzy, podmioty z Grupy Ochnik z siedzibą w Warszawie, ul. Dzielna 60. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz oraz w celach wskazanych w treści zgody, w przypadku jej wyrażenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:

(przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 62, ul. Dzielna 62 w Warszawie.)

(otrzymania informacji handlowych dotyczących inwestycji realizowanych przez Spółki.)

(marketingu i promocji produktów i usług własnych Grupy Ochnik, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.)

(marketingu i promocji produktów i usług partnerów, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną)

Zaznacz wszystkie

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych można się kontaktować wysyłając zapytanie na adres: dane.osobowe@ochnikdevelopment.pl lub kierując pismo na adres któregokolwiek z wymienionych podmiotów z Grupy Ochnik.