Inwestycja

 • Apartamentowiec Dzielna 62 zaprojektowany został w stylu, który klasycznym i syntetycznym charakterem form geometrycznych przywodzi na myśl estetykę art déco. Elegancki, sześciokondygnacyjny budynek zwieńczony attyką mieścił będzie 50 klimatyzowanych apartamentów o powierzchni od 40 mkw. do 120 mkw. Większe mieszkania wyposażone zostaną w dwa balkony/loggie, usytuowane zarówno przy częściach dziennych, jak i od strony sypialnianej. Atutem Dzielnej 62 są tarasy na dachu o wielkości 85 mkw., oferujące panoramiczny widok na centrum Warszawy, przynależące do dwóch penthouse‘ów. Na górne tarasy można z nich przejść schodami bezpośrednio prowadzącymi na dach, które od zewnątrz osłonięte zostaną oszkloną kabiną.

   

 • Do apartamentów prowadzić będzie reprezentacyjny hol recepcyjny z ozdobną ścianą – ogrodem wertykalnym wykonanym w technologii tkaniny wegetacyjnej z wykorzystaniem żywych roślin. Bujna zieleń wypełniać będzie również strefę rekreacyjną na dziedzińcu oraz tarasową część dachu budynku otoczoną balustradą ze szkła.

  Nowoczesną stylistykę apartamentowca podkreślać będą wysokie, drewniane okna w ciepłych barwach naturalnego drewna, jak również współgrające z nimi drewniane przegrody i elementy wykończeniowe na balkonach oraz deski tarasowe.  Ostateczny szlif całości nadadzą natomiast gładkie ryfle z jasnego piaskowca, a także grafitowe tafle ze spieków kwarcowych pokrywające elewację budynku.

   

 • Podział bryły rysować będą charakterystyczne słupki dekoracyjne z mosiężnymi elementami osadzone w licu szklanych balustrad w przestrzeni między balkonami. Mosiężne wykończenia jako element przewodni projektu znajdą się również na drzwiach reprezentacyjnego wejścia głównego z recepcją, a także wkomponowane będą w mozaikę zdobiącą podłogi w korytarzach budynku. Mosiądz ożywi także górną część skośnie giętych, lekkich, stalowych balustrad balkonowych i pojawi się na zamykających podcienia, dwuskrzydłowych bramach wjazdowych z ażurowym wzorem w podobnej formie.

 • Zamierzeniem architektów z pracowni Biuro Projektów Kazimierski i Ryba oraz Nemo Studio Michał Niemyski było stworzenie harmonijnej przestrzeni przyjaznej do życia. Dzięki licznym zabiegom projektowym i udogodnieniom stworzonym dla wygody mieszkańców, a także centralnej lokalizacji zapewniającej bezpośredni dostęp do bogatej oferty miejskiej, apartamentowiec, który wypełni pierzeję wzdłuż warszawskiej ulicy Dzielnej będzie oferował standard życia charakterystyczny dla najlepszych nieruchomości z segmentu premium.

 • Prestiż lokalizacji podkreślają nowoczesne i wyjątkowe w swojej stylistyce windy z czarnymi drzwiami, mozaikową posadzką i lustrami w ekspozycji z drewna. W przejściach na korytarzach również znajdzie się mozaika, ściany pokrywać będzie tapeta, a drzwi mieszkań okalać białe, drewniane portale, podobne do portali ściennych znajdujących się w recepcyjnym holu głównym. Na dwupoziomowym parkingu podziemnym do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną wygodne miejsca postojowe ze stanowiskami na rowery, a także komórki lokatorskie, które przypisane będą do każdego mieszkania. W parterze ulokowane zostaną usługi oraz paczkomat, a w otoczeniu budynku stojaki na rowery.  

  Na wyjątkową iluminację Dzielnej 62 złoży się natomiast punktowe oświetlenie fasady, liniowe podświetlenie balkonów, jak również podświetlenia zieleni i ławek na dziedzińcu oraz drzew na dachu.